Herbaciarnia kołobrzeg - Sycyliana
Herbaciarnia kołobrzeg - Sycyliana

Dla stęsknionych. Po kilu tygodniach posuchy właśnie wrócił nasz niekwestionowany bestseler wśród herbat owocowych SYCYLIANA! Uwielbiamy ją pić, sprzedawać i jeść na sucho :)
Wy też?

Beksiński w Galerii Five o'clock
Beksiński w Galerii Five o'clock

Galeria Five o’clock to nie tylko herbaty z najlepszych plantacji na świecie ale i galeria sztuki, w której znajdziecie unikatowe dzieła wspaniałych twórców.

Dzisiaj prezentujemy giclee Zdzisława Beksińskiego. Oryginalny rysunek na podstawie którego wykonano prezentowaną grafikę pochodzi z 1973 roku, natomiast giclee powstały w latach 2003-2004.

W założeniu miało powstać 50 teczek zawierających komplet po 28 grafik, sygnowanych numerem i podpisem autora, natomiast przed swoją tragiczną śmiercią, artysta zdążył podpisać tylko trzy teczki obrazów!

Wszystkie trzy teczki zostały wyprodukowane jako Artist Proof i tak są numerowane przez artystę w lewym dolnym rogu oraz poświadczone podpisem w prawym dolnym rogu. Na zdjęciach prezentujemy proces podpisywania prac.

Grafiki w związku z formą w jakie są sygnowane jak i z ciekawa historią ich powstania są unikatowe. Są to jedyne podpisane przez Beksińskiego i sygnowane własnoręcznie przez artystę grafiki dostępne na rynku. Sygnatura prezentowanej pracy to 9/50

Giclee zostały wyprodukowane w formacie 88cm x 68cm na papierze, pochodzącym z tej samej niemieckiej manufaktury, z której artysta używał do stworzenia oryginału w roku 1973. Prace są certyfikowane przez Waldemara Płusę (prowadzącego w latach 2003 - 2008 galerię Belvedere Gallery w Toronto, Kanada) oraz marszanda i przyjaciela Zdzisława Beksińskiego - Piotra Dmochowskiego.

Praca dostępna jest w Galerii Five o'clock

Zadbajmy o środowisko
Zadbajmy o środowisko

Właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że Galeria Five o'clock w ciągu swojego istnienia zapakowała już KILKASET TYSIĘCY torebek herbaty. Są to trzywarstwowe papierowo-foliowe torebki zamykane druciano-aluminiowym klipsem. Wiemy też, że większość naszych klientów po przyjściu do domu przesypuje zawartość torebki do ulubionej puszki lub słoiczka z herbatą a opakowanie leci do kosza. Cóż za marnotrawstwo zasobów naszej planety.
Zadbajmy razem o nasze środowisko. Od dzisiaj każdy kto przyjdzie po herbatę lub kawę z własnym pojemnikiem dostanie od nas w prezencie ciasteczko z wróżbą!

Czego nie wiesz o herbacie
Czego nie wiesz o herbacie

Czego nie wiesz o herbacie.

Czego się napijesz kawy… herbaty….? Jak często słyszysz te słowa odwiedzając rodzinę czy znajomych. Jeśli wybierzesz kawę, możesz spodziewać się litanii kolejnych pytań:

  • Rozpuszczalną czy sypaną?
  • A może z ekspresu?
  • Ekspres przelewowy czy ciśnieniowy?
  • Z mlekiem czy czarną?
  • A może ze śmietanką?
  • Z cukrem czy bez?

Różnorodność parzenia i picia kawy jest bardzo bogata.

Natomiast jeśli poprosisz herbatę, zazwyczaj bez dodatkowych pytań dostajesz saszetkę z jakimś suszem, zalaną wrzątkiem. Różnorodność polega jedynie na tym, że saszetka albo pływa sobie swobodnie w kubku, albo posiada sznurek za który możesz ją w dowolnym momencie wyciągnąć, bez poparzenia palców.

czytaj całość »
Herbaciarnia kołobrzeg - karta podarunkowa
Herbaciarnia kołobrzeg - karta podarunkowa

Możesz obdarować najbliższą osobę dokładnie taką herbatą jaką lubi - wystarczy wręczyć jej kartę podarunkową Galerii Five o'clock.

Wartość kart podarunkowych to 25 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł, Ty wybierasz wartość, my pakujemy kartę w gustowną kopertę i niespodzianka gotowa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl